Archief

Oude Jeugd + The local spastics + And the sky is grey (de)

zaterdag 29 maart 2014
Cafe De Kroeg, Arnhem
Entree: 3,50
Oude Jeugd
De jeugd van tegenwoordig is veel te braaf, althans dat is de mening van de jonge old-schoolpunkers van “Oude jeugd” Dit bracht de 3 heren op hun missie: terug naar die ranzige kraakpunktijd, zwetende en okselmeurende moshpits, laveloze hanekammen en ongecontroleerde maatschappijkritiek.
Punk is een sellout geworden, maar niet voor Oude Jeugd. De bandleden spelen strak, zijn muzikaal en altijd bereid hiervoor hun excuses aan te bieden aan de anti-muzikale punker.
Zanger/bassist Joey Pechler spuugt op rauwe en pure wijze zijn schijt aan de smartphonegeneratie, hoeren, de maatschappij en andere triviale zaken uit over de luisteraar, en dat nog in het Nederlands ook.

local spastics
sex drugs en rock'n roll, pep punk en porno. Local Spastics is een punkband met meer ballen dan menig man ooit zal hebben. Het trio maakt muziek dat je terugneemt naar de punk in de jaren 70. Denk aan The dead boys, The stooges en FEAR. Met hun agressieve live shows, politiek incorrect gedrag en sarcastische songteksten heeft Local Spactis inmiddels een behoorlijke reputatie opgebouwd. Binnenkort komt de band met een nieuwe plaat!

https://www.facebook.com/TheLocalSpastics?fref=ts

And the Sky is Grey

Deze formatie komt van over de landsgrenzen om de avond compleet te maken. De heren komen uit Wülfrath en spelen sinds 2011 de pannen van het dak. Erg hard, erg Duits ook! Deze act zal Emo, Hardcore en Punk naar de Arnhemse planken brengen. Deze radicale bierdrinkers zullen de afsluiter van deze avond worden.

https://www.facebook.com/Andtheskyisgrey?fref=ts

Dit concert vond plaats op 29 maart 2014.

Bekijk aankomende concerten