Vic Ruggiero - Something In My Blindspot
De toetsenist van onder andere the Slackers, the Stubborn All-Stars, Dave Hillyard and the Rocksteady 7 én vaste oproepkracht van Rancid-frontman Tim Armstrong heeft weer eens een gaatje gevonden in zijn drukke schema om een soloschijf uit te brengen. Gaaf!
Ik, ondanks mijn aversie jegens 90% van alles wat met ska temaken heeft, kon prima uit de voeten met het laatste album van The Slackers en wist dat Victor weer in topvorm moest zijn. Deze plaat onderstreept dat nogmaals. De man heeft natuurlijk belachelijk veel talent en op deze schijf laat het het nog ietsjes beter zien dan op Live at the Ladybug House (wat zeker geen slecht plaatje is).
Hij heeft vorig jaar ook nog een album (Hamburguru) uitgebracht maar dat is volgens mij meer een huts opnamens die hij nog ergens onder het stof had liggen. Dit is een echt album met een kop en een staart. Erg lekker plaatje en Something in My Blindspot zal zeker deze zomer aan zijn draaibeurten toekomen.
Het echte skankervolk hoeft trouwens niet per definitie hard te gaan op deze schijf, want muzikaal is het eigenlijk meer iets voor liefhebbers van het oude werk van Dylan. Toch zal de typisch zalvende stem van Victor en de kenmerkende rocksteady, reggae, soul, ska, blues en jazz beïnvloedde klanken (die in al zijn projecten naar voren komen) de liefhebbers waarschijnlijk wel bekoren.
Tracklist
01. Taking Care Of Business
02. A Lovely Beginning feat. Lisa
03. Innocent Girl
04. Always Something In My Blindspot
05. My Place feat. Lisa
06. Hope I Never
07. Lonely Nights feat. Lisa
08. Vacant Stare
09. If This Night
10. Is It You? feat. Lisa
11. Lonely Nights Reprise feat. Fanfare Kalashnikov
12. A Love Of Confusion
13. Mad At Me feat. Lisa
14. Animals feat. Fanfare Kalashnikov
Moanin Muskproduktion