Spoed!! pit plek omg. Roelofarendsveen voor U.K. Band
Help!! Ik zoek een Pit Plek voor de Apocalypse babies in de buurt van Roelof Arendsveen.
OP zaterdag 31 Jan. Spelen de Apocalipse Babys Samen met The Shaggable Sluts, Beans en The Bips in ojc. Splotsch te Roelofarendsveen.
Maar ik zoek nu een last minute slaap plek voor hen. Heeft iemand een vloer waar 4 sympathieke Engelse punkrockers op kunnen crashen?! Ze nemen eigen slaapzakken mee. De volgende dag gaan ze weer terug naar de UK dus wees niet bang je zit niet de halve dag met ze opgescheept.
Ze hebben een auto bij zich. Maar om ze nu meer dan 100 km terug te laten rijden naar Arnhem en ze de volgende dag weer terug naar de Andere kant van het land (vlissingen) te sturen zou wel erg lastig zijn. Dan moeten ze meer dan 300 overbodige KM's heen en weer crossen door NL.
Kort om: Iedere vorm van hulp zou te gek wezen. Mocht je een plekkie hebben dan kun je mij mailen op: wimkoens(at)xs4all.nl